Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ Ataşehir İstanbul Türkiye
+(90) 216-663-6100

Hakkımızda

ÇALIŞAN MUTLULUĞU

ÇALIŞAN MUTLULUĞU MARKASIYLA SUNDUĞUMUZ ÇALIŞAN TEŞVİK VE SADAKAT PROGRAMLARI HİZMETLER DÜNYASI’NA HOŞGELDİNİZ.

Çalışan Mutluluğu hizmetlerimiz içerisinde mavi & beyaz yaka çalışanlar ile üst düzey yöneticilerin profesyonel yaşamlarında motivasyonlarını dolayısıyla performanslarını arttırmaya yönelik hizmet paketleri yer almaktadır. Hizmetlerimizin tamamında önceliğimiz tüm süreçlerin baştan sona takip edilmesi, kat edilen performans artışının ölçümlenmesi ve raporlanması yer alır.

Biz, birlikte güçlüyüz!

Çalışan Mutluluğu hizmetlerimiz içerisinde yer alan Etik Hat & Mobbing Danışmanlık hizmetimiz Firmalara sağlanan kurumsal hizmetlerimiz içerisinde yer alır. Ayrıca iş hayatında taciz ve zorbalıkla mücadele etmek zorunda kalan mavi ve beyaz yaka çalışanlara mobbing danışmanlarımız tarafından danışmanlık sağlanmaktadır.

Care & Create Solutions, müşteri talep ve beklentilerine en uygun çözümler üretmeyi hedefleyerek, yeni ve farklı ürün ve hizmet gamına sürekli yenilerini ekleyerek, butik hizmet çözümleri sunmak amacıyla 01.07.2012 tarihinde kurulmuştur.C&C, Temmuz 2012 tarihinden bu yana Medikal, Otomotiv, Lifestyle, Seyahat, Wellness ve Kurumal Wellness alanlarında hizmetler vermektedir. Modern ve teknolojiyi yakından takip eden altyapısı, zengin ürün portföyü ve konusunda uzman ekibi ile asistans sektöründe hızla büyümektedir.

C&C, tedarikçi ve çözüm ortakları seçiminde gösterdiği titizliği, ürün ve hizmet seçiminde de göstermekte, gerek Türkiye içinde gerekse yurtdışında yaptığı anlaşmalar sayesinde B2B ve B2C alanlarındaki müşterilerinin aldığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

2018 yılında hayata geçirdiği, Çalışan Mutluluğu  markası ile , Firma çalışanlarına ve yönetici kadrosuna rehber olacak hizmet ve ürünleri Çalışan Mutluluğu markası altında toplamıştır. Mavi ve ye beyaz yaka kadın ve erkek çalışanlarının profesyonel ve günlük hayatlarında ihtiyaç duyabileceği danışmanlık hizmetleri Çalışan Mutluluğu uzman kadrosu tarafından Türkiye genelinde verilmektedir.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

Uzman ekibimizle Firma’nın mutlu çalışan skorunu çıkartıyor eksik ve geliştirmeye açık alanlarda çözümler sunuyoruz.

Mutlu çalışanlardan oluşan örnek çalışan programlarımızı hayata geçiriyor, personelin birbiriyle olan iletişimini arttırmaya yönelik uygulamalar yapıyoruz.

Mobil uygulama ve web tabanlı hizmetlerimiz sayesinde sunduğumuz çözümlerde baştan sona gelişim platformu sunuyor, hizmetlerimizin fayda ve sonuç ilişkilendirmelerini yaparak raporlanabilir çözümler sunuyoruz.

Rekabetçi fiyatlarımız ve çözüm odaklı hizmetlerimiz sayesinde rakiplerimize oranla sürdürülebilir ve yenilikçi hizmetlerimizi, uzman ekibimizle, her an ulaşılabilir müşteri hizmetleri desteğimizle Firmalara ve bireysel müşterilere sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Firma olarak, harika hizmetler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. Sürekli yeniliklere odaklanıyoruz. Karmaşık olana değil, basit olana inanıyoruz. Ürettiğimiz hizmetler arkasındaki birincil teknolojilere sahip olmamız ve bunları kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz ve sadece önemli katkı sağlayabileceğimiz işlere odaklanıyoruz. Binlerce projeye hayır demeye inanıyoruz, böylece bizim için gerçekten önemli ve anlamlı olan birkaç projeye gerçekten odaklanabiliyoruz. Başkalarının yapamayacağı bir şekilde yenilik yapmamızı sağlayan, gruplarımızın derin işbirliğine ve çapraz takım çalışmalarına inanıyoruz. Ve açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha azına razı değiliz ve hatalı olduğumuzda değişim cesaretini kabul edecek dürüstlüğe sahibiz.

MİSYONUMUZ

Ekip olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin öncelikle insan sağlığına ve güvenliğine uygun koşullarda, içerikte ve etik tedarikçiler üzerinden sağlanıyor olmasına dikkat ediyoruz. Çalışan Mutluluğu olarak önceliğimiz “İnsan”.

Sorumluluğun paylaşılması, hesap verebilirlik, şeffaflık ve karar verme konusunda kararlıyız.

Etkili çözümler bulmak için yeniliklere her zaman açığız ve herkesin hizmetlerimize kolay bir şekilde erişebilmesi için eşit fırsatlar sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Kalkınma sektöründeki insanları ve profesyonelleri güçlendirmek için yüksek kaliteli öğrenime erişim sağlamayı taahhüt ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz kişilerin  yararına hizmetlerimizin uzun vadeli sürdürülebilirliğini güçlendirmek ve geliştirmek için birbirimizi öğrenmeye ve dinlemeye kararlıyız.

İş yerimizde birbirimize karşı saygılı, ölçülü ve her zaman gelişime açık olma konusunda kararlıyız.

Müşterilerimizi kendi ailemizden bir birey gibi görerek ihtiyaç ve beklentilerine en etik, adil ve kaliteli çözümlerle çözüm bulmaya kararlıyız.

Andaç Günsoy
Polonez
Genel Müdür

Etkilendim!

Çalışan Mutluluğu olarak hizmet tedarikçilerimiz başta olmak üzere iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve üst düzey yöneticilerimizin kendi içimizde doğru iletişimde bulunmaları, zamanında bilgi sahibi olmaları ve güncel kampanyalar hakkında etkili eğitimleri almaları çok önemliydi. Bu anlamda Ç.M kurtarıcımız oldu. Özellikle Etik Hat ve dijital tabanlı çözümleri sayesinde Firma içi yaşanılan sorunlara kalıcı çözümler bulduk, işlerimiz hızlandı ve verimliliğimiz arttı. Kendilerine teşekkür ederiz.

Onur Sarık
Hars Traktör
Genel Müdür Yardımcısı

Harika Hizmet!
Hars Traktör olarak çalışanlarımızın iş yerindeki mutlulukları için farklı danışmanlık hizmetlerine ihtiyacımız bulunuyordu. Çalışan Mutluluğu bu anlamda gerçekten bize çok faydalı oldu. Çalışanlarımızla görüşerek yetkinlik testleri ve kendilerini motive edecek çalışma ortamına ilişkin ihtiyaçlar için Firma’nın dijital çözümlere başvurduk ve sonuçlardan çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabiliriz. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.