Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ Ataşehir İstanbul Türkiye
+(90) 216-663-6100

Topluluk Dijital İletişim Yönetim Platformu

FİRMA İÇİ DİJİTAL İLETİŞİM & bilgilendirme PLATFORMU

EKİPLERİ harekete GEÇİREBİLİR VE ŞİRKET KÜLTÜRÜNÜZÜ GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ.

Çalışan bağlılığıNIZI ARTTIRIN

Kurum içi iletişiminizin daha etkili hale getirmek için çalışanlarınızı, ortaklarınızı ve yatırımcılarınızı tek bir platformda buluşturabilirsiniz. Çalışan Mutluluğu dijital topluluk platformu sayesinde tüm paydaşlarınıza düşüncelerini ifade edebilecekleri ve onlarla daha hızlı ve kolay iletişim kurabileceğiniz bir ortam sağlayabilirsiniz..

Şirket kültürünüzü geLİŞTİRİN

Çalışan Mutluluğu Dijital Topluluk Platformu ile şirketinizin bel kemiğini oluşturan tüm paydaşların daha etkili iletişim kurabilecekleri bir ortamda şirket kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Duyurular, haberler, bildirimler, önemli bilgilendirmeler, video ve görsel ağırlıklı sunum dosyaları, küçük gruplar içinde mesajlaşmalar, etkinlik organizasyonları, önemli duyurular ve yeni ürün lansmanları ve diğer tüm iletişim araçlarını, Çalışan Mutluluğu Topluluk Platformu üzerinden tüm paydaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz yerden çalışın

Çalışan Mutluluğu Dijital Platform ile kurum içi tüm gelişmelerden haberdar olabilir ve projelerinizi ortak çalışma araçları ile daha etkili yönetebilirsiniz. Gelişmeleri cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla takip edebilir ve dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman çalışabilirsiniz.

…Çalışan Mutluluğu dijital platform ile topluluğunuzu güvenlik tedbirlerinin ilk sırada yer aldığı bir platforma taşıyın. Verilerinizin gizliliği için mühendislerimiz katı güvenlik tedbirleri almanın yanı sıra periyodik olarak iyileştirmeler yaparak gizliliğinizi en yüksek seviyede tutar.!

Topluluğunuzu geliştirin

ÇEŞİTLİLİĞİ ve katılımı destekleyin

Probuddy Dijital Topluluk Platformu sayesinde topluluğunuzda aynı ilgi alanlarına sahip insanları farklı gruplarla bir araya getirebilirsiniz. Bu grupların aralarında bilgi paylaşmalarını, görüşmelerini ve birbirlerine yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Rutİn iletişiminizi geliştirin

Probuddy dijital platformu, yönetim katından stajyere kadar herkesi bir araya getirir ve insanların birbiriyle iletişim kurmasını kolaylaştırır. İletişim bariyerlerini ortadan kaldırabilir, iletişim kanallarınızı güçlendirerek tüm çalışanlarınızın söylemlerine kulak verebilirsiniz.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabiliriz. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.