Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ Ataşehir İstanbul Türkiye
+(90) 216-663-6100

Çalışan Sadakat ve Teşvik Programlarımız

ÇALIŞAN SADAKAT VE TEŞVİK PROGRAMLARIMIZ

Şirketlerin başarısında büyük rol oynayan çalışan bağlılığı, çalışan memnuniyeti ile doğrudan ilişkilidir ve çalışan verimliliği bu iki koşula ve bu iki faktörün yoğunluğuna göre artar veya azalır. Üçgenin köşelerini temsil eden çalışan bağlılığı, memnuniyeti ve verimliliği; firma başarısını bu üçgenin merkezine yerleştirir ve bu köşeler birbirini tamamladığı sürece firmalar hedeflerine ulaşarak rakiplerinden ayrılır. Çalışan bağlılığı ile güçlü bir ilişkisi olan diğer kavram müşteri bağlılığıdır.

Şirket değeri memnun, sadık ve üretken çalışanlar tarafından yaratıldığından, oluşturulan yüksek kaliteli hizmet ve şirket politikaları, memnun ve sadık müşterilerin temelidir.

.

Mutlu, motive ve kararlı çalışanlar, hem daha sadık hem de daha üretken oldukları için işinize ve şirket dışında değer katmaya devam ederler!

Her şirket, çalışan bağlılığını artırmanın ve buna göre değişiklik yapmanın bir yolunu bulmalıdır, çünkü önemli işler başarmış, şirket kültürünü benimsemiş, şirkete katma değer sağlamış çalışanların şirketler için önemli bir değer kaybı olacaktır. Mutlu, motive olmuş ve çok memnun çalışanlar daha sadık ve daha üretkendir, bu nedenle şirket içinde olduğu kadar şirket dışında da değer katmaya devam edeceklerdir.

Şirketlerin en büyük marka elçilerinden biri olan çalışanların sadık ve motive olmalarını sağlamak için dinlenmesi ve şirketler içerisinde çalışan bağlılığı ve takdir programlarına yer verilmesi esastır.

Çalışan Mutluluğu ekibi olarak, Şirket stratejileri ve kurum kültürü doğrultusunda sadakat programları hazırlıyoruz ve her çalışanın kendini şirketin bir parçası gibi hissettiği, başarı ve takdiri paylaştığı, çalışanların iyi yönetilmesini ve geri bildirim almasını sağlayan bir sosyal platform oluşturuyoruz. Bu platform üzerinde duyurular, ödüllendirmeler, etik ihlal bildirimleri ve etkileşim amaçlı bir çok etkinlik ve duyuru yer alır.

Çalışanlarınıza iyi muamele ediliyorsa ve işyerinde güçlü bir çalışan bağlılığı temeli varsa, yakında kendilerine ne kadar iyi davranıldıklarını duyurmaya teşvik edileceklerdir. Bu, özellikle şu anda çalışanlarıyla bir bağ içinde olan ve sürekli işçi kaybeden şirketler için son derece önemlidir.

Hayata geçirdiğimiz projelerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabiliriz. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.