Palladium Residence & İş Merkezi No:8/ Ataşehir İstanbul Türkiye
+(90) 216-663-6100

Güçlü & Mutlu Kadınlar Hizmetlerimiz

KADIN ÇALIŞANLARA ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Güçlü ve Mutlu Kadınlar Hizmetlerimiz

Çalışan Mutluluğu olarak, iş hayatında yer alan kadın çalışanlarının performanslarını ve motivasyonlarını arttırmak ve iş ortamına olan uyum süreçlerini daha kolay hale getirmek amacıyla bireyin ruhsal ve temel ihtiyaçları göz önüne alınarak “Güçlü Kadınlar” hizmet paketini oluşturduk. Kadın çalışanların, gündelik hayatlarını kolaylaştırmak ve enerji ve üretkenliklerini maksimum seviyede iş hayatlarına yönlendirmelerini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Güçlü & Mutlu Kadınlar” hizmetlerimiz sayesinde mutlu kadın çalışanlar sayısını arttırmaya devam ediyoruz. Güçlü Kadınlar hizmetlerimiz için teklif almak isterseniz “İletişim” bölümü üzerinden teklif isteyebilir veya [email protected] adresimize e -posta gönderebilirsiniz.

Teklif isteyebileceğiniz hizmetlerimiz tüm “Güçlü Kadınlar” hizmet paketimiz olabileceği gibi Firmanız veya size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir veya birkaç hizmetimiz için de teklif isteyebilirsiniz. Hizmetlerimiz yerinde veya online olarak 2 farklı şeklide verilir. Tüm hizmetlerimiz uzman danışmanlarımız tarafından sağlanmaktadır..

Hizmetlerimizden Bazıları;

  • Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Hizmeti
  • Psikolojik Danışmanlık
  • Mobbing Danışmanlık
  • Bütünsel Gelişim Hizmetleri
  • Zaman Yönetimi Destek Hizmetleri
  • Stil Danışmanlığı
  • Makyaj ve İmaj Danışmanlığı
  • Anne ve Bebek Destek Hizmetleri
  • Yoga & Pilates Hizmetleri
  • İyi Yaşam Atölyeleri

…En iyi yönetici empati yeteneği yüksek ve çalışanları ile bağ kurabilme gücüne sahip kişidir!

YÖNETİM KADROSU HİZMETLERİMİZ

Çalışan Mutluluğu Yönetim kadrosu hizmetleri, yöneticilere, çalışanlara ve kuruma yüksek düzeyde faydanın sağlanması amacıyla program dâhilinde, yöneticilerin aktif olarak kullanabilecekleri, çalışanlarına destek olabilecekleri ve birçok farklı konuda danışmanlık alarak faydalanabilecekleri hizmetler bütünüdür.

Çalışanların karşılaştıkları çeşitli sorunlar ile ilgili yöneticileri ile paylaşmak istemedikleri veya yöneticilerin paylaşılan sorunlar karşısında çözüm bulmakta zorlandıkları durumlarda Firmamız, gizlilik konusundaki hassasiyeti ve uzman danışmanları ile yöneticilere gerekli desteği sağlamaktadır.

Direkt Aramalar

Yöneticiler, Çalışan Mutluluğu Firma’mızı arayarak kişisel endişelerini paylaşabilir, uzmanlarımızdan destek alabilir ve çözüm konusunda aksiyon planını beraber oluşturabilirler. Telefonda veya yüz yüze faydalanabilecekleri bu hizmet sayesinde yönetici koçları eşliğinde sorunlarının üstesinden uzman desteği alarak gelme fırsatını yakalarlar.

Çalışan Yönlendirme

Yöneticiler, uzmanlarımızdan aldıkları öneriler doğrultusunda çalışanlarla iletişime geçebilir, problemlerle daha rahat başa çıkmalarını sağlamak için “Değerlisiniz Programını” aramalarını önerebilirler.

Çalışan Mutluluğu” ile Çay Saati’ Talebi

Şirket genelinde veya belli bir takım içinde yaşanılan, odak gruplar halinde toplanılarak karşılıklı paylaşımların hedeflendiği ve sadece iş hayatıyla da sınırlı kalmayan farklı konularda (çalışan anne-baba olmak, çocuklarla / ergenlerle sağlıklı iletişim gibi aile ile de ilgili olabilen) ‘Çay Saati’ adı altında etkinliklerin düzenlenmesini sağlayabilirler. Bu tarz etkileşimlerle Yönetici-Çalışan arasındaki iletişim güçlenecek, çalışanların kendilerini daha önemli hissetmelerini sağlayacak uygun ortam ve zemin yaratılmış olacaktır.

Kriz / Kritik Durum Yönetimi Desteği

Zaman zaman iş yerlerinde yaşanabilecek kriz veya kritik olayların (iş kazaları, ani ölüm, doğal felaketler vb.) şirket veya çalışanları üzerindeki etkisinin tanımlanması ve olumsuz etkilerin en aza indirilmesi çok önemlidir.

Yöneticiler, yaşanabilecek kriz ve/veya kritik olayların çalışanlar üzerindeki etkisini azaltmak için Çalışan Mutluluğu’nun uzman psikologlarının yerinde danışmanlık ve destek hizmetleri vermelerini sağlayabilir.

Çalışan Mutluluğu Yönetici kadrosu hizmetleri, çalışanlara ve kuruma yüksek düzeyde faydanın sağlanması amacıyla program dâhilinde, yöneticilerin ve üst düzey çalışanların aktif olarak kullanabilecekleri, çalışanlarına destek olabilecekleri ve birçok farklı konuda danışmanlık alarak kendilerini geliştirebilecekleri hizmetler bütünüdür.

Gizlilik Ayarlarınız
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabiliriz. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.